H-P: 8:00-17:00 06 80 182 182
Online hallásteszt
Tesztelje hallását online hallásvizsgálatunkkal. A teszt csak pár percet vesz igénybe, és előzetes értékelést kaphat arról, hogy milyen a hallása.

Audiológus szakellátót keresünk!

Az alábbi településekre keresünk aktuálisan audiológus munkatársat:
Budapest, Komárom, Ajka, Gyöngyös

Valamint várjuk azok jelentkezését is, akik az alábbi településeken keresnek munkát:
Érd, Dunakeszi, Szentendre, Balatonfüred, Mátészalka, Berettyóújfalu.

Ha rád igaz, hogy:

  • Középfokú egészségügyi végzettséggel rendelkezel (GYSE; KEFA; Klinikai elektrofiziológiai;, audiológus asszisztens és hallásakusztikus OKJ);
  • Egészségügyi területen szerzett tapasztalattal bírsz;
  • Nyitott vagy a munkáltató által kínált szakirányú végzettség megszerzésére;
  • Kiválóan tudsz és szeretsz is emberekkel kommunikálni;
  • Nagyfokú empátiával rendelkezel;

akkor jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • Hallásgondozási feladatok elvégzése
  • Egyéni megoldások ajánlása
  • Készülékek személyre szabása
  • Üzletmenet zökkenőmentes biztosítása
  • Adminisztráció vezetése

Amit ajánlunk:

  • Nemzetközi, stabil vállalati háttér
  • Folyamatos továbbképzések
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos, profi csapat
  • Motiváló juttatási csomag

Amennyiben szeretnél egy innovatív vállalat munkatársa lenni és már rendelkezel néhány éves audiológus tapasztalattal, kérjük, hogy a pozíció megnevezésével és bérigénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el részünkre a hrm@geers.hu e-mail címre.